APIE MUS

Birdie.lt - tavo patikimas partneris

Mūsų vizija yra sukurti patikimą ir inovatyvią golfo prekių elektroninę parduotuvę, kuri atitiktų visus golfo žaidėjų poreikius.

Šioje parduotuvėje parduodamos aukštos kokybės prekės, kurios yra tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek ir patyrusiems žaidėjams. Norime, kad mūsų klientai galėtų lengvai ir patogiai įsigyti visus reikiamus golfo įrankius, aksesuarus ir drabužius vienoje vietoje.

Parduotuvės internetinė platforma yra lengvai naudojama ir funkcionali, suteikianti klientams galimybę greitai rasti reikiamą prekę, sužinoti apie jos savybes bei palyginti skirtingus variantus.

Taip pat siekiame užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo lygį ir pasiūlyti patrauklias nuolaidas bei akcijas. Mūsų tikslas yra tapti patikimu ir išskirtiniu partneriu kiekvienam golfo entuziastui.

Birdie.lt naujas požiūris į golfą.

Mūsų turimas golfo įrangos asortimentas yra skirtas visų lygių golfo žaidėjams. Mūsų asortimente rasite: golfo lazdas, lazdų komplektus, krepšius, vežimėlius, kamuoliukus, aprangą ir daug daugiau. Mūsų specialistų komanda padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančias prekes.

Birdie.lt komanda yra tokie pat aistringi golfo žaidėjai kaip ir jūs!

Siekiame pasiūlyti neprilygstamą vertę, platų asortimentą ir išskirtinius pasiūlymus. Tikimės, kad tapsime Jūsų pirmąja stotele, kur galėsite įsigyti visą reikalingą golfo įrangą.