Didžiausi pasaulio golfo turnyrai: šlovė, įtempti smūgiai ir tradicijos

Pagrindiniai golfo turnyrai pasaulyje.

9/24/20232 min skaitymo

golfball field
golfball field

Golfas yra vienas iš tų sporto šakų, kuriose turnyrai yra ne tik varžybos, bet ir tikras švenčiamasis renginys, traukiantis tūkstančius žmonių visame pasaulyje. Šiame straipsnyje pristatome didžiausius pasaulio golfo turnyrus, kuriuose susirenka geriausi žaidėjai iš viso pasaulio, siekdami pasiekti pergales.

1. "The Masters"

"The Masters" yra vienas iš prestižiškiausių ir labiausiai žinomų golfo turnyrų pasaulyje. Šis turnyras kasmet vyksta balandžio mėnesį Augusta Nacionaliniame golfo klube Džordžijoje, JAV. Šio turnyro prizas yra garsusis žaliasis šilko švarkas, kurį gauna nugalėtojas bei įspūdingos piniginės sumos.

2. "U.S. Open"

"U.S. Open" yra vienas iš keturių "Didžiojo Ketverto" turnyrų ir jis kasmet vyksta birželio mėnesį. Šio turnyro vieta keičiasi kasmet, tačiau jis vyksta visuomet JAV. "U.S. Open" yra žinomas savo sunkumu ir yra laikomas vienu iš didžiausią iššūkį keliančių turnyrų golfe.

3. "The Open Championship"

"The Open Championship," taip pat žinomas kaip "The British Open," yra seniausias ir vienas iš prestižiškiausių golfo turnyrų pasaulyje. Jis vyksta rugsėjo mėnesį skirtingose Didžiosios Britanijos vietose, ir jame dalyvauja ne tik profesionalai, bet ir mėgėjai. "The Open" yra žinomas dėl savo unikalios atmosferos ir skirtingomis laukų sąlygomis, su kuriais žaidėjai turi susitvarkyti.

4. "PGA Championship"

"PGA Championship" yra vienas iš didžiausių profesionalų golfo turnyrų ir jis vyksta gegužės mėnesį JAV. Šis turnyras yra laikomas vienu iš didžiausių profesionalų golfo turnyrų ir jame dalyvauja geriausi golfo žaidėjai iš viso pasaulio. Tai yra šiek tiek kitaip nei ankstesnieji turnyrai, nes jame dalyvauja tik profesionalai, o ne mėgėjai.

5. "Ryder Cup"

"Ryder Cup" yra ypatingas golfo turnyras, kuriame varžosi Europos ir JAV rinktinės. Šis turnyras vyksta kas dveji metai ir kuriamos tikros karštos emocijos tarp rinktinių. "Ryder Cup" yra ne tik varžybos, bet ir didžiulis renginys, kuris pritraukia milžinišką žiūrovų auditoriją.

Kiekvienas iš šių didžiausių pasaulio golfo turnyrų turi savo unikalų žavesį ir tradicijas. Šie turnyrai traukia tiek profesionalius žaidėjus, tiek fanus iš viso pasaulio. Tai rodo, kad golfas yra ne tik sportas, bet ir tam tikras "menas" su giliomis tradicijomis, reikalaujantis puikių gebėjimų ir atkaklumo.

Linkėjimai

Birdie.lt