Golfą žaisti žiemą - (ne)įmanoma?

Kaip neprarasti įgūdžių žiemos sezonu? Golfo treniruotės žiemą. Golfo centrai.

11/28/20232 min skaitymo

Kai žiema, kaip kelininkai sako "užklupo netikėtai" atnešdama šaltą vėją ir sniegą, daugelis golfo entuziastų daugiau laiko praleidžia svajodami apie gaivų vėjelį ir pavėsį nuo kaitrios saulės negu stovėdami golfo laukuose. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų aistra golfui turėtų būti užgrūsta daiktais sandėliuko kampe, kaip ir lazdos laukiančios šilto pavasario ar tos žiemos kelionės po visų švenčių.

Įsivaizduokite, jokių žieminių striukių, šiltas oras, skanus gėrimas, geras kompanija. Skamba nerealiai. Kas tai? Ogi Indoor Golf centrai arba kitaip golfo simuliatorių klubai.

Sakysite, kad čia ir dingsta visas golfo žavesys, nes vienas iš didžiausių malonumų ir yra smūgiuoti kamuoliuką pučiant gaiviam brizui bei dengiant akis nuo akinančių saulės spindulių žvalgytis, koks ir vėl "tobulas" smūgis su driver'iu.

Visiškai sutinku, bet ką daryti kai noras toks didelis, o dar tik sausio mėnuo? Leiskite papasakosiu keletą privalumų apie indoor golf.

Žaidimas visus metus ir patogumas

Vienas iš pagrindinių golfo simuliatorių privalumų žiemos metu yra tai, kad jums nereikia kovoti su nepalankiomis oro sąlygomis. Šaltis, lietus ar net sniegas nebebus kliūtis mėgautis golfo žaidimu. Indoor golfo centruose galima žaisti visus metus nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Nuolatinis Tobulėjimas

Golfo simuliatorių programos ir sistemos žaidėjams suteikia galimybę analizuoti savo smūgius, patobulinti techniką bei ruoštis naujam vasaros sezonui. Daugelis indoor golfo centrų naudoja pažangias technologijas, įskaitant specializuotus jutiklius, kurie stebi smūgių judėjimą ir leidžia gauti išsamesnę informaciją apie jūsų žaidimą.

Jūs galite matyti, kaip jūsų smūgiai keičiasi, kai bandote naujas lazdas ar keičiate savo poziciją. Tai puiki galimybė dirbti su savo stipriosiomis pusėmis bei kartu ir spręsti smūgių klaidas.

Socialumas ir Patirties Dalinimasis

Indoor golfo centrai taip pat yra puiki vieta socialiniam bendravimui su kitais golfo entuziastais. Daugelis šių centrų siūlo turnyrus, varžybas ir net treniruotes, kur galite dalintis savo patirtimi su kitais žaidėjais ar tiesiog pažaisti su draugais. Tai puikus būdas išlaikyti golfo bendruomenę aktyvią žiemos sezonu bei praskaidrinti kasdienę rutiną.

Ar Verta?

Apibendrinant, ar verta išbandyti indoor golfą žiemos sezonu? Absoliučiai! Tai ne tik suteikia galimybę pabėgti nuo šalčio, bet ir leidžia tobulinti žaidimo įgūdžius visus metus. Be to, tai gali būti puiki galimybė susipažinti su naujais žmonėmis bei pasinerti į unikalų golfo pasaulį, kurį siūlo indoor golfo centrai. Taigi, pučiam dulkes nuo lazdų ir keliaujam į indoor golfą ! :)

Linkėjimai

Birdie.lt